תפריט ראשי

אודות החברה

החברה למימוש תמ"א 38   היא חברת יזמות ובניה.
החברה הוקמה לפני כעשור, ממש עם לידת הרעיון של ההתחדשות העירונית בישראל.

 • כבר אז הבינו מנהליה את הצורך בחידוש מרכזי הערים ואת הפוטנציאל הכלכלי הטמון בכך,
  הם תוו את הדרך בארץ ומאז היא נחשבת לחברה המובילה בתחומה.

 • כחלק מכך, החברה דוגלת ביחודיות של "אהבה בבניה", היא רואה בראש ובראשונה את טובת הדיירים.
  היא עוטפת אותם בקשר חם ולאורך כל הדרך.

 • את האחריות החברתית שלה היא רואה כזכות גדולה הנדרשת מכל חברה מובילה בישראל ומתוך זכות זו היא תורמת לעמותות וגופים המטפלים בעיקר בילדים.
  באהבה ובאמונה שתצליח לפזר שבבים של תקווה בילדי ישראל.

  ההנהלה

  לירן שורק, מנכ"ל שותף.

  אנליסט נדל"ן בכיר. משמש משנת 2008 כיועץ ומלווה עסקאות נדל"ן והתחדשות עירונית לחברות הבניה והיזמות מהגדולות בענף. בשנת 2010 ייסד את החברה יחד עם אבי פפיר.

  אבי פפיר, דירקטור.

  יוזם ובונה בנייני מגורים ובתי-מלון בישראל, בגרמניה ובתאילנד. בעלים בקבוצת פפיר, בהן בחברת אל.די.גי (קפיטל פרופקטי) היוזמת ובונה באירופה וישראל וחברת "ירוק בדרך" המבצעת אחזקת כבישים, בהם כביש 20 - נתיבי איילון, כביש 6 - חוצה ישראל, פרויקט 431, מחלף רעננה דרום ונוספים.
  article

  ענפי פעילות החברה

  מבנים למגורים: כל פרויקט מגורים חדש, החל משלב היזום והפיתוח ועד סיומו המוצלח של כל פרויקט אנו מאמינים ביחס אישי לכל דייר. ניהול אנשי המקצוע השונים תחת קורת גג אחת ובסגנון.One Stop Shop מעניקים ללקוחות החברה יתרון גדול וראש שקט  בהשקעה הגדולה בחייהם.

  תמא 38 ופינוי בינוי: מחלקת התמ"א הוקמה על רקע הצורך הגובר של לקוחות החברה בחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה והיא פועלת ביזום פרויקטים הנכללים בתחום התמ"א 38, על תיקוניה. לחברה מספר פרויקטים ברחבי הארץ והיא נהנית ממוניטין של חברה מובילה בתחום.

  kalkala

  העוצמה הכלכלית

  חברת (L.D.G (Capital Property שבבעלות אנשי העסקים אבי פפיר ופרץ קופר, היא חברת יזמות ובניה בין-לאומית. פעילויות החברה היא רכישת קרקעות ובניה לצרכי מגורים וכן רכישת בנייני מגורים באירופה, ביצוע שיפוץ מלא של המבנים (פנים, חוץ ותוספות בניה) והשכרתם יחידות הדיור לטווח ארוך. עיקר פעילות החברה בברלין, שם לחברה יש כ 2000 יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך (כ 120 אלף מ"ר שטחי מגורים) בשווי כולל של מעל ל 500 מליון ₪.

  zrua

  הזרוע הביצועית

  חברת “א.ג.ס בניה” הוקמה בשנת 1994 ע”י המהנדס גיא סיני, בוגר אונ' תל-אביב.

   

  חברת א.ג.ס בניה מבצעת, מנהל ומפקחת למעלה מעשרים שנה על עשרות פרויקטים בתחום המגורים וההתחדשות העירונית ונחשבת בין חברות הביצוע המובילות והמנוסות בישראל. לחברה ניסיון מוכך באיכות הביצוע ולמנהלי החברה, אבי וגיא סיני, ניסיון משותף של מעל ל 50 שנות ביצוע וניהול פרויקטים בענף הנדל"ן, בהם מעל ל 12 פרויקטים בנויים בתחום התמ"א 38, תוספות בניה והריסה ובניה.

   

  החברה רשומה כחברה קבלנית ומסווגת להיקפים גדולים (סיווג ג' 4).

  about_company

  אודות החברה

  החברה יוזמת, מנהלת ובונה פרויקטים במקצועיות ובתשוקה גדולה.
  במסגרת פעילותה, עוסקת החברה במגורים ובתחום ההתחדשות העירונית לסוגיה.

  הנהלת החברה שמה לעצמה מטרה לעטוף כל פרויקט באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, הן ביחסי אנוש והן ביכולות המקצועיות שלהם, בהבנה שהחיוך של הלקוח ושביעות הרצון מהתוצאות היא אבן הדרך שלנו ומסביב הבנה זו אנו בונים את החברה.

  ליצירת קשר מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  משרד: 077-3007381

  נייד: 054-6785238

  דוא”ל: office@tma-38.co.il